Nagrobki Swarzędz – Największy Salon w Wlkp.

Realizujemy zamówienia z dowolnej miejscowości na terenie Wielkopolski, w tym na terenie miejscowości Swarzędz.

Zajmujemy się także montażem nagrobków na wybranym przez Państwa cmentarzu.

Zakład Kamieniarski GRANITEKS działa na rynku od ponad 70 lat, oferując naszym Klientom usługi najwyższej możliwej jakości. Specjalizujemy się w kamieniarstwie i produkcji nagrobków granitowych na terenie Wielkopolski. Nieustannie udoskonalamy wykorzystywane przez nas techniki, robiąc przy tym użytek z nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki temu nasz zakład kamieniarski jest w stanie spełnić wymagania wszystkich Klientów – nie tylko tych z Poznania, ale również z innych regionów Polski, a nawet za granicą.

Produkujemy nagrobki różnych typów, także tych nietypowych, przygotowywanych na bazie zamówień indywidualnych. Co ważne, zajmujemy się nie tylko tworzeniem nagrobków, ale też ich montażem we wszystkich miastach Wielkopolski. Kamieniarstwo to dziedzina, którą doskonale znamy i której oddajemy się w pełni.

Dysponujemy własną pracownią kamieniarską 3D, dlatego jesteśmy w stanie wykonać nagrobki i pomniki w dowolnych ilościach. Swoje usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm z Wielkopolski. Najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług jest fakt, iż nasze nagrobki są cenione na całym świecie.

  • Profesjonalny Zakład Kamieniarski

  • Największy i bezpośredni producent nagrobków w Wielkopolsce

  • Wysokiej jakości granit pochodzący z różnych części świata

  • Standardowe oraz nietypowe konstrukcje

  • Własna pracownia kamieniarska 3D

  • Nowoczesny park maszynowy

Nagrobki Swarzędz i nie tylko.

Jako bezpośredni producent, nasz Zakład Kamieniarski zapewnia Klientom konkurencyjne ceny, a różnorodność oferty sprawia, iż nasze produkty są dostępne dla każdego, jednocześnie zapewniając najwyższą jakość.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną OFERTĄ.

STRONA GŁÓWNA

Swarzędz